WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Historia 6 plus

Mając 22 lata postanowiłam otworzyć własny biznes. Byłam pełna zapału, energii i bezgranicznej wiary w to, że osiągnę sukces. Założyłam, że wszystko jest możliwe, w świat biznesu wkroczyłam w różowych okularach. Otworzyłam sklep z tkaninami i po kilku miesiącach prowadzenia działalności uświadomiłam sobie, że prowadzenie biznesu stawia przede mną trudne wyzwania. Potrzebowałam twardej wiedzy, umiejętności bo pasji do działania miałam pod dostatkiem. Postawiłam na rozwój i naukę tego co sprawiało mi od zawsze przyjemność, było bliskie czyli tworzenie pięknych rzeczy z tkanin. Poznałam wymagania i potrzeby rynku, nawiązałam kontakty biznesowe, zgłębiłam wiedzę i tak stworzyłam własną firmę 6plus, firmę tworzącą dekoracje okienne.

 

Aleksandra Maria Konert kreatorka dekoracji okiennych, malarka, właściciel 6plus

Każdy klient to nowe wyzwanie i ogromna przyjemność realizacji, najpierw poznajemy jego potrzeby i osobowość, tak aby to co stworzymy w jego wnętrzu było integralne z nim samym. Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pracujemy na wzorach tkanin z najnowszych światowych kolekcji z Włoch, Hiszpanii czy Francji, regularnie odświeżamy nasz asortyment i wdrażamy innowacyjne produkty.

Po ponad 15 latach pracy z klientami, tworząc i realizując ciekawe projekty np Hotel Aureus, Hotel Impresja, Restauracja Petit Paris w Sopocie, Restauracja Lazurowa w hotelu Szafir w Jastrzębiej Górze, aprtamenty w Jastarnii, Łebie, Malborku, Bydgoszczy, Iławie, dekoracje w Teatrze Miejskim w Gdyni do sztuki ” Kariera Nikodema Dyzmy” i wiele innych, utwierdzam się , że stworzenie własnej firmy było trafioną decyzją w moim życiu, ponieważ dzisiaj wykonuję ten zawód nie tylko z wielkim sukcesem ale i z wielką pasją. Chcę aby dekoracje okienne były nie tylko estetyczne, wyrafinowane ale i funkcjonalne. Weryfikuję rynek, wybieram dobrej jakości produkty, tak aby moi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Praca w tej dziedzinie sprawia mi wielką przyjemność, spełniam swoje zamiłowania artystyczne.

W październiku 2016 roku stworzyliśmy nową, piękną pzrestrzeń w Galerii Metropolia, do której serdecznie Państwa zapraszamy.

Moja misja życiowa to tworzyć piękne rzeczy i dzielić się tym z całym światem.

 

Aleksandra Maria Konert kreatorka dekoracji okiennych, malarka, właściciel 6plus